Kontakt

Sentralstyret

Øystein Kolstad Kvalø

Leder
91695829
oystein@press.no

Mina Vinje

Politisk nestleder
98433700
mina@press.no

Olav Bjelland Brekke

Organisatorisk nestleder
Region nord
41396486
olav@press.no

Thea Jensen Wang

Sentralstyremedlem
Region midt / Demokrati og deltakelse
48149483
thea@press.no

Hanna Bugten Hauge

Sentralstyremedlem
Region vest / Handel og fred
40476549
hanna@press.no

Ismail Ali Hussein

Sentralstyremedlem
Region øst / Barn på flukt
48479799
ismail@press.no

Lea Mariero

Sentralstyremedlem
Region sør / Helse og utvikling
93051998
lea@press.no

Ansatte

Liv Hauge Norheim

Daglig leder
97790570
liv@press.no

Karoline Steen Nylander

Medierådgiver og prosjektleder
99219589
karoline@press.no

Henriette Håvardstein

Medlemssekretær

henriette@press.no