Kontakt

Sentralstyret

Mina Vinje

Leder
98433700
mina@press.no

Lea Mariero

1. Nestleder
Region midt
93051998
lea@press.no

Marina Johansen

2. Nestleder
Region øst

marina@press.no

Fanny Celine Opsund Paulsen

Sentralstyremedlem
Region vest | Demokrati og deltagelse

Fanny@press.no

Olav Mosfjell

Sentralstyremedlem
Oppstart av lokallag | Barn på flukt

Olavm@press.no

Marthe Iversen

Sentralstyremedlem
Region nord | Helse og utvikling
41449194
marthe@press.no

Tiril Flatebø

Sentralstyremedlem
Region sør | Handel og fred

Tiril@press.no

Ansatte

Fredrik Vaaheim

Daglig leder
22205400
fredrik@press.no

Karoline Steen Nylander

Medierådgiver og prosjektleder
41212908
karoline@press.no

Bendik Haftor M. Dahlslett

Organisasjonsrådgiver og prosjektleder
90768160
bendik@press.no

Margrete Bjørge Katanasho

Prosjektmedarbeider

Margrete@press.no

Regine Blix

Medlemssekretær

regine@press.no

Henriette H. Sandvik

Organisasjonsrådgiver og prosjektleder
(i permisjon)

henriette@press.no