Kontakt

Sentralstyret

Mina Vinje

Leder
98433700
mina@press.no

Hanna Bugten Hauge

2. Nestleder
40476549
hanna@press.no

Lea Mariero

1. Nestleder
Region midt
93051998
lea@press.no

Tord Magnus Dyrkorn

Sentralstyremedlem
Handel og fred / Region nord

tord@press.no

Marina Johansen

Sentralstyremedlem
Helse og utvikling / Region øst

marina@press.no

Olav Mosfjell

Sentralstyremedlem
Barn på flukt / Region vest

Olavm@press.no

Solrun Nyborg

Sentralstyremedlem
Demokrati og deltakelse / Region sør
41331764
solrun@press.no

Ansatte

Fredrik Vaaheim

Daglig leder
22205400
fredrik@press.no

Karoline Steen Nylander

Medierådgiver og prosjektleder
41212908
karoline@press.no

Henriette Håvardstein

Organisasjonsrådgiver og prosjektleder

henriette@press.no

Bendik Haftor M. Dahlslett

Medlemssekretær
90768160
bendik@press.no