Jeg ønsker kontakt med…

Si ifra! – Press sitt varslingssystem

For at vi skal ha det trygt og hyggelig i Press er det viktig at vi sier ifra når vi blir behandlet dårlig, eller ser andre blir det. Har du sett eller opplevd trakassering, mobbing, vold, overgrep eller andre ting som ikke burde hende oppfordrer vi deg til å ta kontakt så vi kan forsøke å løse situasjonen.

Press har en egen epost-adresse hvor du kan sende inn varsler på. Du kan også ta kontakt med leder eller daglig leder.

siifra@press.no

Mye kan løses enkelt, spesielt hvis det tas tak i tidlig. Så ikke nøl med å ta kontakt også for ting du tror ikke er alvorlig nok. Det er bedre å ha sagt ifra en gang for mye enn for lite. Hvis du sender et varsel vil daglig leder ta kontakt for en samtale, og hvis det er behov for det hente inn bistand fra Redd Barna for å løse saken. Alle varsler vil behandles fortrolig og informasjon vil ikke deles uten at den som varsler samtykker til det.

Jeg lurer på noe om…

Økonomi

fredrik@press.no

Frifond

bendik@press.no

Lokallagsdrift

marina@press.no

Politikk

lea@press.no

Skolering

ronja@press.no

Kampanjer

press@press.no

Verving

bendik@press.no

Gullbarbie

marina@press.no

Hypersys

bendik@press.no

Sosiale medier

mathilde@press.no

CO-CREATE

margrete@press.no

Sommerleir

press@press.no

Landsstyret

Lea Mariero

Leder
Media og henvendelser

93051998
lea@press.no

Peder Kachel Nordland

LS
Region Nord

peder@press.no

Anna Roald Sandvik

LS
Region Midt

anna@press.no

Tale Rørvik Lejon

LS
Region Midt

tale@press.no

Emma Ryland Føleide

LS
Region Vest

emma@press.no

Sigrid Johanne Danenbarger

LS
Region sør

sigrid@press.no 

Maja Enerhaug Egge

LS
Region Øst

maja@press.no

Johanne Prøis Fearnley

LS
Region Øst

johanne@press.no

Sentralstyret

Lea Mariero

Leder
Media og henvendelser

93051998
lea@press.no

Marina Johansen

1. nestleder
Lokallag og landsstyret

47297621
marina@press.no

Olav Mosfjell

2. nestleder
I permisjon.

Tiril Flatebø

Sentralstyremedlem
Politikkansvarlig

tiril@press.no
47935262

Samira Muhudin

Sentralstyremedlem
Kampanjeansvarlig

samira@press.no
90817332

Dina Klippenvåg

Sentralstyremedlem
Seminaransvarlig

dina@press.no
99169834

Isaac Røssnes

Sentralstyremedlem
Skoleringsansvarlig

isaac@press.no
48076052

De ansatte

Fredrik Vaaheim

Daglig leder
22205400
fredrik@press.no

Bendik Dahlslett

Medlemssekretær
90768160
bendik@press.no

Margrete Bjørge Katanasho

Prosjektmedarbeider
margrete@press.no

Ronja Gulbrandsen

Organisasjonsrådgiver
ronja@press.no

Mathilde Henriksen

Kommunikasjonsrådgiver

mathile@press.no

Lokallagene

Fredrik Vaaheim

Daglig leder
22205400
fredrik@press.no