Jeg ønsker kontakt med…

Lokallagene

Si ifra! – Press sitt varslingssystem

For at vi skal ha det trygt og hyggelig i Press er det viktig at vi sier ifra når vi blir behandlet dårlig, eller ser andre blir det. Har du sett eller opplevd trakassering, mobbing, vold, overgrep eller andre ting som ikke burde hende oppfordrer vi deg til å ta kontakt så vi kan forsøke å løse situasjonen.

Press har en egen epost-adresse hvor du kan sende inn varsler på. Du kan også ta kontakt med leder eller daglig leder.

siifra@press.no

Mye kan løses enkelt, spesielt hvis det tas tak i tidlig. Så ikke nøl med å ta kontakt også for ting du tror ikke er alvorlig nok. Det er bedre å ha sagt ifra en gang for mye enn for lite. Hvis du sender et varsel vil daglig leder ta kontakt for en samtale, og hvis det er behov for det hente inn bistand fra Redd Barna for å løse saken. Alle varsler vil behandles fortrolig og informasjon vil ikke deles uten at den som varsler samtykker til det.

Jeg lurer på noe om…

Økonomi

fredrik@press.no

Frifond

bendik@press.no

Lokallagsdrift

marina@press.no

Politikk

lea@press.no

Skolering

ronja@press.no

Kampanjer

press@press.no

Verving

bendik@press.no

Gullbarbie

marina@press.no

Hypersys

bendik@press.no

Sosiale medier

mathilde@press.no

CO-CREATE

margrete@press.no

Sommerleir

press@press.no

Landsstyret

Lea Mariero

Leder
Media og henvendelser

93051998
lea@press.no

Tale R. Lejon

Landsstyremedlem
Region midt

tale@press.no 

Thea E. Maubach-Videnes

Landsstyremedlem
Region vest

Hedda H. Kleppe

Landsstyremedlem
Region vest

Kristian Thori-Aamot

Landsstyremedlem
Region øst

Rawan Ayman

Landsstyremedlem
Region øst

Sentralstyret

Lea Mariero

Leder
Media og henvendelser

93051998
lea@press.no

Isaac E. Røssnes

1. nestleder
Lokallag og landsstyret

isaac@press.no

Maja E. Egge

2. nestleder

maja@press.no

Marius Sjølyst

Sentralstyremedlem

marius@press.no

Samira Muhudin

Sentralstyremedlem

samira@press.no

Dina Klippenvåg

Sentralstyremedlem

dina@press.no

Aksel Vestavik

Sentralstyremedlem

aksel@press.no

Johanne P. Fearnley

Sentralstyremedlem

johanne@press.no

De ansatte

Fredrik Vaaheim

Daglig leder
22205400
fredrik@press.no

Bendik Dahlslett

Medlemssekretær
bendik@press.no

Maja K. Stensdal

Prosjektmedarbeider, CO-CREATE

Ronja Gulbrandsen

Regionssekreær

ronja@press.no

Mathilde Henriksen

Kommunikasjonsrådgiver

mathile@press.no