Jeg ønsker kontakt med…

Lokallagene

Si ifra! – Press sitt varslingssystem

For at vi skal ha det trygt og hyggelig i Press er det viktig at vi sier ifra når vi blir behandlet dårlig, eller ser andre blir det. Har du sett eller opplevd trakassering, mobbing, vold, overgrep eller andre ting som ikke burde hende oppfordrer vi deg til å ta kontakt så vi kan forsøke å løse situasjonen.

Press har en egen epost-adresse hvor du kan sende inn varsler på. Du kan også ta kontakt med leder eller daglig leder.

siifra@press.no

Mye kan løses enkelt, spesielt hvis det tas tak i tidlig. Så ikke nøl med å ta kontakt også for ting du tror ikke er alvorlig nok. Det er bedre å ha sagt ifra en gang for mye enn for lite. Hvis du sender et varsel vil daglig leder ta kontakt for en samtale, og hvis det er behov for det hente inn bistand fra Redd Barna for å løse saken. Alle varsler vil behandles fortrolig og informasjon vil ikke deles uten at den som varsler samtykker til det.

Landsstyret

Isaac E. Røssnes | Leder

Media og henvendelser

isaac@press.no

Pernille Pedersen Veenswagen | Øst

LS-representant

pernille@press.no | 981 04 950

Jacob Moesgaard Rasmusssen | Øst

LS-representant

911 99 619 | jacob@press.no

Hennie Skreppedal Andersen | Sør

LS-representant

453 80 650 | hennie@press.no

Peter Johannesen | Sør 

Vara LS-representant

411 59 211 | peter@press.no

Anna Thomassen | Sør 

LS-representant 

463 14 945 | anna@press.no

Johanna Marie Eriksen | Nord 

LS-representant

951 64 302 | johanna@press.no

Hedda Høyland Kleppe | Vest 

LS-representant 

958 59 581 | hedda@press.no

Emma Jægermuri | Vest

LS-representant og nestleder i Bergen Press

920 92 374 | emma@press.no

Elise Johanne Johansen | Nord

Vara LS-representant 

960 43 953 | elise@press.no

Andreas Syndgot | Midt

LS-representant 

416 42 970 | andreas@press.no

Jenni Bratteberg Aamås | Midt

LS-representant 

911 40 557 | jenni@press.no

Athene Figenschau | Nord

LS-representant 

916 33 416 | athene@press.no

Sentralstyret

Isaac E. Røssnes

Leder | isaac@press.no

Jobber med politikk og mediearbeid i Press, høstkampanjen, Gullbarbie, Statsbudsjettet og Landsmøtet. 

Maja E. Egge

1. nestleder | maja@press.no

Jobber med Gullbarbie, Verdens Beste Nyheter, Statsbudsjettet, høstseminaret, Landsmøtet og sommerleir.

Aksel Vestavik

2. nestleder | aksel@press.no

Jobber med skolestartskampanjen, studietur, vårkampanjen, Landsstyret, årsmøter, ferskisseminar og sommerleir.

Marius Sjølyst

Sentralstyret | marius@press.no

Jobber med høstkampanjen, studietur, vårkampanjen, ferskisseminar og sommerleir. 

Iben Thori-Aamot

Sentralstyret | iben@press.no

Jobber med vårkampanjen, årsmøter, ledersamlinger, ferskisseminar og sommerleir.

Thea Emilie Maubach-Vindenes

Sentralstyret | thea@press.no

Jobber med Verdens Beste Nyheter, ledersamlinger, studietur og  høstseminar.

De ansatte

Madeleine Anadaya Ulstein

Daglig leder | 971 88 684 |
madeleine@press.no

Jobber med budsjett og oppfølging av økonomien i Press og er ansvarlig for Co-Create.

Bendik Dahlslett

Medlemssekretær | bendik@press.no

Ansvar for medlemsregister, medlemspleie, nettbutikk og utsendinger av materiell. 

Ronja Gulbrandsen

Organisasjonsrådgiver | ronja@press.no

Følger opp internsiden og skoleringer i organisasjonen. 

Maria Mehammer Krog

Organisasjonsrådgiver | maria@press.no